RG2012V-2550-B-T5 Susumu
  • Part Number: RG2012V-2550-B-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 255 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-2550-B-T5 Susumu
    RG2012V-2550-B-T5 Susumu
    RG2012V-2550-B-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-2550-B-T5 is described as RES SMD 255 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR