RG2012V-2430-B-T5 Susumu
  • Part Number: RG2012V-2430-B-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 243 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-2430-B-T5 Susumu
    RG2012V-2430-B-T5 Susumu
    RG2012V-2430-B-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-2430-B-T5 is described as RES SMD 243 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE