RG2012V-2321-B-T5 Susumu
  • Part Number: RG2012V-2321-B-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 2.32K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-2321-B-T5 Susumu
    RG2012V-2321-B-T5 Susumu
    RG2012V-2321-B-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-2321-B-T5 is described as RES SMD 2.32K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO DIN SOCKET
    View
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS