RG2012V-1821-B-T5 Susumu
  • Part Number: RG2012V-1821-B-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-1821-B-T5 Susumu
    RG2012V-1821-B-T5 Susumu
    RG2012V-1821-B-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-1821-B-T5 is described as RES SMD 1.82K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM