RG2012V-1240-W-T1 Susumu
  • Part Number: RG2012V-1240-W-T1
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 124 OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-1240-W-T1 Susumu
    RG2012V-1240-W-T1 Susumu
    RG2012V-1240-W-T1 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-1240-W-T1 is described as RES SMD 124 OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE