RG2012V-1070-W-T1 Susumu
  • Part Number: RG2012V-1070-W-T1
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 107 OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG2012V-1070-W-T1 Susumu
    RG2012V-1070-W-T1 Susumu
    RG2012V-1070-W-T1 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG2012V-1070-W-T1 is described as RES SMD 107 OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK