RG1608P-562-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-562-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 5.6K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-562-D-T5 Susumu
    RG1608P-562-D-T5 Susumu
    RG1608P-562-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-562-D-T5 is described as RES SMD 5.6K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    ASSEMBLY KIT FOR HANDLE TYP V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    1/4 TURN FASTENER (GREY) 100 PCS
    View
    Wakefield-vette
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    Schroff
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    PCB METAL BRACKET
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS