RG1608P-302-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-302-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 3K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-302-D-T5 Susumu
    RG1608P-302-D-T5 Susumu
    RG1608P-302-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-302-D-T5 is described as RES SMD 3K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK