RG1608P-182-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-182-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 5,589
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RG1608P-182-D-T5 Susumu
    RG1608P-182-D-T5 Susumu
    RG1608P-182-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-182-D-T5 is described as RES SMD 1.8K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"