RG1608P-152-D-T5 Susumu
  • Part Number: RG1608P-152-D-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1608P-152-D-T5 Susumu
    RG1608P-152-D-T5 Susumu
    RG1608P-152-D-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1608P-152-D-T5 is described as RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"