RG1005V-6650-W-T5 Susumu
  • Part Number: RG1005V-6650-W-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 665 OHM 0.05% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005V-6650-W-T5 Susumu
    RG1005V-6650-W-T5 Susumu
    RG1005V-6650-W-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005V-6650-W-T5 is described as RES SMD 665 OHM 0.05% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE