RG1005V-4420-W-T5 Susumu
  • Part Number: RG1005V-4420-W-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 442 OHM 0.05% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005V-4420-W-T5 Susumu
    RG1005V-4420-W-T5 Susumu
    RG1005V-4420-W-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005V-4420-W-T5 is described as RES SMD 442 OHM 0.05% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE