RG1005V-3400-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005V-3400-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 340 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005V-3400-D-T10 Susumu
    RG1005V-3400-D-T10 Susumu
    RG1005V-3400-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005V-3400-D-T10 is described as RES SMD 340 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK