RG1005V-2800-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005V-2800-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 280 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005V-2800-D-T10 Susumu
    RG1005V-2800-D-T10 Susumu
    RG1005V-2800-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005V-2800-D-T10 is described as RES SMD 280 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE