RG1005V-1780-W-T5 Susumu
  • Part Number: RG1005V-1780-W-T5
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 178 OHM 0.05% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005V-1780-W-T5 Susumu
    RG1005V-1780-W-T5 Susumu
    RG1005V-1780-W-T5 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005V-1780-W-T5 is described as RES SMD 178 OHM 0.05% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"