RG1005P-86R6-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-86R6-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 86.6 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005P-86R6-D-T10 Susumu
    RG1005P-86R6-D-T10 Susumu
    RG1005P-86R6-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-86R6-D-T10 is described as RES SMD 86.6 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"