RG1005P-82R5-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-82R5-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005P-82R5-D-T10 Susumu
    RG1005P-82R5-D-T10 Susumu
    RG1005P-82R5-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-82R5-D-T10 is described as RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE