RG1005P-76R8-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-76R8-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 76.8 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005P-76R8-D-T10 Susumu
    RG1005P-76R8-D-T10 Susumu
    RG1005P-76R8-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-76R8-D-T10 is described as RES SMD 76.8 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK