RG1005P-59R0-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-59R0-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 59 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005P-59R0-D-T10 Susumu
    RG1005P-59R0-D-T10 Susumu
    RG1005P-59R0-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-59R0-D-T10 is described as RES SMD 59 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X