RG1005P-49R9-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-49R9-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,996
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RG1005P-49R9-D-T10 Susumu
    RG1005P-49R9-D-T10 Susumu
    RG1005P-49R9-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-49R9-D-T10 is described as RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23