RG1005P-2430-D-T10 Susumu
  • Part Number: RG1005P-2430-D-T10
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: RES SMD 243 OHM 0.5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RG1005P-2430-D-T10 Susumu
    RG1005P-2430-D-T10 Susumu
    RG1005P-2430-D-T10 is manufactured by Susumu and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RG1005P-2430-D-T10 is described as RES SMD 243 OHM 0.5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT