PXV1220S-1DBN5-T Susumu
  • Part Number: PXV1220S-1DBN5-T
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: ATTENUATOR 1DB 50 OHM 0805 SMD
  • Category: Attenuators
  • Status:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK