PCMC135T-R47MF Susumu
  • Part Number: PCMC135T-R47MF
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 470NH 38A 1.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC135T-R47MF Susumu
    PCMC135T-R47MF Susumu
    PCMC135T-R47MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-R47MF is described as FIXED IND 470NH 38A 1.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    View
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN