PCMC135T-3R3MF Susumu
  • Part Number: PCMC135T-3R3MF
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC135T-3R3MF Susumu
    PCMC135T-3R3MF Susumu
    PCMC135T-3R3MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-3R3MF is described as FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT