PCMC135T-2R2MF Susumu
  • Part Number: PCMC135T-2R2MF
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 556
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMC135T-2R2MF Susumu
    PCMC135T-2R2MF Susumu
    PCMC135T-2R2MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-2R2MF is described as FIXED IND 2.2UH 20A 5.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH