PCMC135T-1R0MF Susumu
  • Part Number: PCMC135T-1R0MF
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC135T-1R0MF Susumu
    PCMC135T-1R0MF Susumu
    PCMC135T-1R0MF is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC135T-1R0MF is described as FIXED IND 1UH 29A 2.5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.