PCMC104T-2R2MN Susumu
  • Part Number: PCMC104T-2R2MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC104T-2R2MN Susumu
    PCMC104T-2R2MN Susumu
    PCMC104T-2R2MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC104T-2R2MN is described as FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V