PCMC063T-R68MN Susumu
  • Part Number: PCMC063T-R68MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,480
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMC063T-R68MN Susumu
    PCMC063T-R68MN Susumu
    PCMC063T-R68MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-R68MN is described as FIXED IND 680NH 15.5A 5.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CER BENDER 9000HZ 500 OHM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    PIEZOELECTRIC DIAPHRAGM
    View
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 4.6KHZ 20V
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ