PCMC063T-4R7MN Susumu
  • Part Number: PCMC063T-4R7MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC063T-4R7MN Susumu
    PCMC063T-4R7MN Susumu
    PCMC063T-4R7MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-4R7MN is described as FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.