PCMC063T-3R3MN Susumu
  • Part Number: PCMC063T-3R3MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC063T-3R3MN Susumu
    PCMC063T-3R3MN Susumu
    PCMC063T-3R3MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-3R3MN is described as FIXED IND 3.3UH 6A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.