PCMC063T-1R5MN Susumu
  • Part Number: PCMC063T-1R5MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC063T-1R5MN Susumu
    PCMC063T-1R5MN Susumu
    PCMC063T-1R5MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-1R5MN is described as FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM