PCMC063T-1R0MN Susumu
  • Part Number: PCMC063T-1R0MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC063T-1R0MN Susumu
    PCMC063T-1R0MN Susumu
    PCMC063T-1R0MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC063T-1R0MN is described as FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM