PCMC053T-2R2MN Susumu
  • Part Number: PCMC053T-2R2MN
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMC053T-2R2MN Susumu
    PCMC053T-2R2MN Susumu
    PCMC053T-2R2MN is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMC053T-2R2MN is described as FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F