PCMB104T-R56MT Susumu
  • Part Number: PCMB104T-R56MT
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 560NH 25A 1.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,554
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-R56MT Susumu
    PCMB104T-R56MT Susumu
    PCMB104T-R56MT is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-R56MT is described as FIXED IND 560NH 25A 1.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE