PCMB104T-3R3MS Susumu
  • Part Number: PCMB104T-3R3MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,153
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-3R3MS Susumu
    PCMB104T-3R3MS Susumu
    PCMB104T-3R3MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-3R3MS is described as FIXED IND 3.3UH 10A 11.8 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.