PCMB104T-2R0MS Susumu
  • Part Number: PCMB104T-2R0MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2UH 14A 5.8 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 513
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-2R0MS Susumu
    PCMB104T-2R0MS Susumu
    PCMB104T-2R0MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-2R0MS is described as FIXED IND 2UH 14A 5.8 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2