PCMB104T-1R8MS Susumu
  • Part Number: PCMB104T-1R8MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.8UH 15A 5 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about PCMB104T-1R8MS Susumu
    PCMB104T-1R8MS Susumu
    PCMB104T-1R8MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-1R8MS is described as FIXED IND 1.8UH 15A 5 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.