PCMB104T-1R5MS Susumu
  • Part Number: PCMB104T-1R5MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,071
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-1R5MS Susumu
    PCMB104T-1R5MS Susumu
    PCMB104T-1R5MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-1R5MS is described as FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.