PCMB104T-1R0MT Susumu
  • Part Number: PCMB104T-1R0MT
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,816
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-1R0MT Susumu
    PCMB104T-1R0MT Susumu
    PCMB104T-1R0MT is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-1R0MT is described as FIXED IND 1UH 18A 3.3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"