PCMB104T-100MS Susumu
  • Part Number: PCMB104T-100MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,685
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104T-100MS Susumu
    PCMB104T-100MS Susumu
    PCMB104T-100MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104T-100MS is described as FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.