PCMB104E-4R7MS Susumu
  • Part Number: PCMB104E-4R7MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 4,652
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104E-4R7MS Susumu
    PCMB104E-4R7MS Susumu
    PCMB104E-4R7MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104E-4R7MS is described as FIXED IND 4.7UH 10A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    View
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    Schroff
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"