PCMB104E-2R2MS Susumu
  • Part Number: PCMB104E-2R2MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 14A 7 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,171
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB104E-2R2MS Susumu
    PCMB104E-2R2MS Susumu
    PCMB104E-2R2MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB104E-2R2MS is described as FIXED IND 2.2UH 14A 7 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.