PCMB103E-1R0MS Susumu
  • Part Number: PCMB103E-1R0MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 20A 3 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,529
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB103E-1R0MS Susumu
    PCMB103E-1R0MS Susumu
    PCMB103E-1R0MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB103E-1R0MS is described as FIXED IND 1UH 20A 3 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Susumu
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK
    MIC INLINE 1 BUTTON W/RUBBER CBL
    PLUG / SOCKET
    Mallory Sonalert
    CONTROL MANUAL VOLUME
    Mallory Sonalert
    GASKET NEMA 4X FOR 1SC SERIES
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    Ftdi
    MOD USB FLASH DRIVE INTERFACE
    MOD USB FLASH DRV INTRFACE W/LID
    ACOUSTIC DAMPER YELLOW 4700OHMS
    ACOUSTIC DAMPER 1500 OHMS