PCMB063T-4R7MS Susumu
  • Part Number: PCMB063T-4R7MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 7,213
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB063T-4R7MS Susumu
    PCMB063T-4R7MS Susumu
    PCMB063T-4R7MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB063T-4R7MS is described as FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A