PCMB063T-1R5MS Susumu
  • Part Number: PCMB063T-1R5MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 5,062
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB063T-1R5MS Susumu
    PCMB063T-1R5MS Susumu
    PCMB063T-1R5MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB063T-1R5MS is described as FIXED IND 1.5UH 9A 15 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"