PCMB053T-2R2MS Susumu
  • Part Number: PCMB053T-2R2MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 166,544
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB053T-2R2MS Susumu
    PCMB053T-2R2MS Susumu
    PCMB053T-2R2MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB053T-2R2MS is described as FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F