PCMB053T-1R5MS Susumu
  • Part Number: PCMB053T-1R5MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 13,662
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB053T-1R5MS Susumu
    PCMB053T-1R5MS Susumu
    PCMB053T-1R5MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB053T-1R5MS is described as FIXED IND 1.5UH 6A 20 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN