PCMB053T-1R2MS Susumu
  • Part Number: PCMB053T-1R2MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 35,956
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB053T-1R2MS Susumu
    PCMB053T-1R2MS Susumu
    PCMB053T-1R2MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB053T-1R2MS is described as FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"