PCMB053T-1R0MS Susumu
  • Part Number: PCMB053T-1R0MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 3,709
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB053T-1R0MS Susumu
    PCMB053T-1R0MS Susumu
    PCMB053T-1R0MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB053T-1R0MS is described as FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.