PCMB042T-2R2MS Susumu
  • Part Number: PCMB042T-2R2MS
  • Manufacturer Name: Susumu
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • Available: 9,424
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PCMB042T-2R2MS Susumu
    PCMB042T-2R2MS Susumu
    PCMB042T-2R2MS is manufactured by Susumu and is categorized in the Fixed Inductors category. PCMB042T-2R2MS is described as FIXED IND 2.2UH 3A 58 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP